Počas tichého pochodu čakajú vodičov dopravné obmedzenia

Spomienkový pochod v Bratislave
ilustračné: SITA

Polícia v súvislosti s plánovaným tichým pochodom vysokoškolákov upozorňuje na dopravné obmedzenia.

V súvislosti so zabezpečením nerušeného priebehu piatkového pouličného sprievodu zo Šafárikovho námestia po Námestie SNP upozorňuje polícia vodičov na obmedzenie dopravy.

V čase od približne 16.30 hod. do ukončenia pouličného sprievodu bude obmedzená osobná, ako aj mestská hromadná doprava na Šafárikovom námestí, Štúrovej ulici, Námestí SNP a v priľahlých uliciach Starého Mesta, najmä na Tobruckého, Dobrovičovej, Talerovej, Grosslingovej, Jesenského, Dunajskej ulici, Kamennom námestí, Špitálskej, Klobučníckej, Uršulínskej, Medenej ulici a Hurbanovom námestí.

Vodičom, ktorí počas dňa budú parkovať na uvedených miestach, odporúča, aby si do 16.30 hod. preparkovali svoje vozidlá na iné miesta, nakoľko to už potom pravdepodobne nebude možné. Dopravu v uvedených úsekoch budú usmerňovať a regulovať hliadky dopravnej polície podľa vzniknutej dopravno-bezpečnostnej situácie. V tejto súvislosti vyzýva vodičov, aby rešpektovali pokyny polície a pokiaľ je to možné, aby na prejazd použili inú trasu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk