Počas Veľkej noci bude MHD jazdiť v upravenom režime

Pohľad na prvú integrovanú zastávku MHD tzv. viedenského typu na Radlinského ulici pri príležitosti kolaudácie tejto zastávky. Bratislava, 27. august 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo
ilustračné: SITA

Pre Veľkú noc bude MHD v hlavnom meste jazdiť v upravenom režime. Počas veľkonočných školských prázdnin bude vo štvrtok 29. marca a v utorok 3. apríla bratislavská MHD jazdiť v režime pracovný deň – školské prázdniny. Neplatí to však pre tie linky, ktoré majú celoročný cestovný poriadok.

Počas Veľkého piatka, víkendu a Veľkonočného pondelka bude MHD jazdiť ako cez víkend/štátny sviatok. Dopravný podnik Bratislava (DPB) o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke.

Vo štvrtok 29. marca nebudú premávať linky č. 184, 133 a 192. Na Veľký piatok bude mať oddych linka č. 69. V nedeľu 1. apríla cestujúcich neodvezú linky č. 131 a 69. Počas Veľkonočného pondelka, ktorý vychádza na 2. apríla, tiež nebude jazdiť linka č. 69, linku 131 však vypravia. V utorok 3. apríla, počas veľkonočných školských prázdnin, nebudú premávať linky č. 184, 133 a 192.

Veľkonočné prázdniny sa začnú vo štvrtok 29. marca a skončia sa v utorok 3. apríla. Školské vyučovanie sa začne v stredu 4. apríla. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR to uvádza na svojej oficiálnej webovej stránke.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk