Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Menu_na_vikend_ba 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
9. februára 2017 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Počas víkendu bude poriadne živo, toto je v ponuke

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Blšák na Interi

Jeden z najväčších blšákov v Bratislave bude otvorený v piatok a v nedeľu od 8. hodiny. Skutočný blší trh plný obskúrnych predmetov sa koná doobeda približne do 13. hodiny.

Voľný pád

Live koncert groovu, jazzu a voľnej improvizície si môžete užiť v piatok o 20. hodine v Kafe Scherz. Do rytmu budú hrať Juraj Šušaník, Robert Kolář, Pavol Kušík a Pavel Machálek.

Comedy Night: Michal Varga – Metlou

One man show. Charizmatický hudobník, spevák a básnik, frontman skupiny In Vivo rozpráva, rýmuje, maľuje, skladá, hrá, baví. Nerýpe, nenadáva, nemudruje. Večer o veciach všedných i vznešených začne v Red Cat Cabaret Clube o 21. hodine.

Trh šikovných rúk: našeVaším

Kúpte jedinečné, ručne vyrobené slovenské produkty, ktorými potešíte seba alebo niekoho blízkeho na Valentína. Môžete očakávať bohatú ponuku výrobkov od ľudí, ktorí majú šikovné ruky. V EduCafé sa predaj začne v sobotu o 10. hodine.

Trh – Piac – Markt

Aj túto sobotu nájdete v Starej tržnici sezónne potraviny vyrobené a vypestované farmármi a malovýrobcami z okolia Bratislavy, ako aj kvalitné špeciality z krajín vzdialenejších. Nakúpiť si môžete od 10. do 15. hodiny.

Staromestské fašiangy

Od rána to bude na Hviezdoslavovom námestí rozvoniavať zabíjačkovými dobrotami. Nebudú chýbať fašiangový sprievod, tvorivé aktivity pre deti, fašiangové zvyky a zabíjačka.

Matiné k premiére Triptych: Sestra Angelika, Plášť, Gianni Schicchi

V nedeľu o 10.30 hod. sa v historickej budove SND uskutoční predpremiérové matiné k pripravovanej inscenácii Pucciniho Triptychu. O novom predstavení sa bude s inscenátormi zhovárať naslovovzatý odborník Dr. Jaroslav Blaho, ktorý nás sériou predpremiérových matiné pútavo sprevádza už takmer desať rokov. Súčasťou programu budú živé spevácke vstupy našich sólistov, ktorí publiku predstavia výber hudobných čísel z uvedených diel.

Filmový kvíz

V KC Dunaj si už túto nedeľu môžete preveriť svoje filmové znalosti. Čaká na vás množstvo zaujímavých ukážok, otázok a netradičných kinematografických disciplín. Začína sa o 18. hodine.

Blues na Lodi

V nedeľu o 19. hodine sa v Divadle v podpalubí uskutoční živý bluesový koncert. Hrať bude Sitra Achra – Boboš Procházka, Ajdži Szabó, Pišta Lengyel, Martin Zajko a Martin Gašpar. Ďalší skvelý koncert z cyklu Blues na Lodi si môžete vypočuť za 7 eur.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X