Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ČSOB Bratislava Marathon 2017
ilustračné: SITA
6. apríla 2018 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skKR PZ v Bratislave, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Počas víkendu sa pripravte kvôli ČSOB Bratislava maratónu na dopravné obmedzenia

V súvislosti s konaním podujatia ČSOB Bratislava marathon 2018, ktoré sa koná počas víkendu, musia účastníci cestnej premávky počítať s dočasnými dopravnými obmedzeniami.

V sobotu 7. apríla sa od 10.30 do 17.30 hod. dopravné obmedzenia dotknú v súvislosti s konaním sa jednotlivých behov Pribinovej ulice v blízkosti nákupného centra, konkrétne v úseku od Šafárikovho námestia po vyústenie Pribinovej ulice/Olejkárkej ulice na Landererovu ulicu. Príjazd do garáží nákupného centra bude možný zo zadnej strany budovy SND. Na parkovanie bude možné využiť aj vonkajšie parkovacie plochy v okolí nákupného centra, prípadne na nábreží Dunaja z mestskej a petržalskej strany.

V nedeľu sa od 9.45 do 15.00 hod. dopravné obmedzenia dotknú najmä mestských častí Staré Mesto a Ružinov, a to najmä Karadžičovej ulice, Mlynských Nív, Ružinovskej ulice v oboch smeroch po križovatku s Tomašikovou ulicou, Záhradníckej ulice a ulíc centra mesta – hlavne Amerického námestia, Špitálskej ulice, Námestia SNP, Jesenského, Hviezdoslavovho námestia a Vajanského nábrežia. Obmedzená doprava bude v čase od 10:45 aj na Viedenskej ceste a v okolí Tyršovho nábrežia.

Doprava na jednotlivých uliciach bude priebežne obmedzovaná v závislosti od priebehu pelotónu bežcov.

Od 9.40 hod. do 13.00 hod. bude obmedzená doprava na Moste Apollo, v čase od 10.00 do 13.00 hod. bude výraznejšie obmedzená doprava aj na Landererovej a Prístavnej ulici.

Odporúčania polície

Vodičom polícia odporúča namiesto tranzitu cez centrum mesta popri Dunaji (Šafárikovo námestie a Vajanského nábrežie sú neprejazdné), využiť mosty cez Dunaj (Prístavný most, Most SNP a Most Lafranconi) a petržalský obchvat. Priamo v blízkosti trasy behu budú bez obmedzení a plne prejazdné Tomášikova ulica, Bajkalská ulica, Trnavská ulica, Krížna, Šancová, Suché mýto či Nábr. arm. gen. L. Svobodu po Most SNP.

Vjazd do centra mesta (okolie pešej zóny) pre obyvateľov zóny a dopravnú obsluhu bude zo strany Mlynských Nív možný cez Grosslingovu a Medenú ulicu, zo strany od River Park bude príjazd možný po Most SNP.

Výjazd z pešej zóny centra mesta a samotných ulíc v okolí pešej zóny bude možný cez Palackého a Jesenského ulicu smerom na Dunajskú ulicu.

Dopravné obmedzenia budú riadne vyznačené prenosným dopravným značením a hliadkami dopravnej polície. Vodičov polícia žiada, aby sa riadili jej pokynmi a zároveň zvýšili svoju pozornosť.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X