Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Križovatka Blatné
ilustračné: ndsas.sk
4. mája 2018 Správy BratislavaDopravné správy z ciest Bratislava od BratislavaDen.skKR PZ v Bratislave, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Počas víkendu uzavrú D1 v okolí križovatky Blatné, polícia upozorňuje na obmedzenia

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať počas nadchádzajúceho víkendu na diaľnici D1.

Z dôvodu osádzania portálov trvalého dopravného značenia na diaľnici D1 v úseku mimoúrovňovej križovatky Blatné dôjde v čase od 8. hodiny 5. mája do 12. hodiny 6. mája k úplnému uzavretiu oboch jazdných pásov.

Úplná uzávierka pravého jazdného pásu diaľnice D1 bude od km 25,930 (križovatka Senec) – km 29,500 (križovatka Blatné), dĺžka uzavretej časti 3,57 km. Úplná uzávierka ľavého jazdného pásu diaľnice D1 od km 49,784 (križovatka Trnava) – km 25,930 (križovatka Senec), dĺžka uzavretej časti 23,854 km.

Obchádzková trasa pre diaľnicu D1 smer Žilina, Nitra:

Premávka bude pomocou zvislého dočasného dopravného značenia a dopravných zariadení od Bratislavy navigovaná od križovatky Senec po ceste II/503, ďalej po ceste I/62, kde sa v križovatke Sereď napojí na rýchlostnú cestu R1.

  • Obchádzková trasa pre smer Nitra bude ďalej pokračovať po R1 v smere na Nitru.
  • Obchádzková trasa pre smer Žilina sa v križovatke Sereď napojí na R1 smer Trnava a odtiaľ na smer Žilina späť na diaľnicu D1.

Obchádzková trasa pre diaľnicu D1 smer Bratislava:

Premávka bude pomocou zvislého dočasného dopravného značenia a dopravných zariadení od Žiliny navigovaná od križovatky Trnava po R1 smer Nitra, v križovatke Sereď sa napojí na cestu I/62 v smere na Senec, ďalej pokračovať po ceste II/503 na diaľnicu D1 smer Bratislava, prípadne na cestu I/61 v smere do Bratislavy.

Premávka bude pomocou zvislého dočasného dopravného značenia a dopravných zariadení od Nitry navigovaná na R1 od križovatky Sereď a napojí sa na cestu I/62 v smere na Senec, ďalej pokračovať po ceste II/503 na diaľnicu D1 smer Bratislava, prípadne na cestu I/61 v smere do Bratislavy.

V súvislosti s uvedenými dopravnými obmedzeniami žiada polícia vodičov, aby sa pri prejazde uvedenými úsekmi riadili príslušným dopravným značením a zvýšili svoju pozornosť. Na zabezpečenie bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky budú takisto na obchádzkových trasách vykonávať dohľad policajti dopravnej polície.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X