Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hliadka mestskej polície
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: MsP Bratislava
12. februára 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Počas víkendu vykonali mestskí policajti osobitné kontroly v uliciach Bratislavy

Ako informovala bratislavská mestská polícia, jej príslušníci počas uplynulého víkendu vykonali v uliciach hlavného mesta SR osobitné kontroly. Tie sa dotkli lokalít, ktoré si mestská polícia vopred vytipovala. V Bratislave sa zamerali na rôzne lokality s cieľom eliminovať a predchádzať páchaniu akýchkoľvek foriem protiprávnych činností. Cieľom akcie bolo taktiež zachovanie verejného poriadku v meste. 

Podľa informácií od Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy, v čase piatkovej kontroly sa plnenia zverených úloh zúčastnili hliadky viacerých bratislavských expozitúr. Policajti v nočných hodinách monitorovali Obchodnú ulicu, Poštovú ulicu, Námestie SNP a Kamenné námestie.

Kontrolami sa zistilo, že v uliciach Bratislavy došlo k niekoľkým porušeniam. Ako uvádza bratislavská mestská polícia, hliadky zaznamenali tri priestupky na úseku čistoty a poriadku, celkovo trinásť osôb požívalo alkoholické nápoje na verejných priestranstvách, a to v rozpore so všeobecne záväzným nariadením. Ako doplnila polícia, tri prevádzky nedodržali stanovené záverečné hodiny.

Podľa ďalších informácií sa obdobná kontrola vykonala aj na inom mieste v rámci Bratislavy. Tentoraz sa do ulíc vybrali mestskí policajti Expozitúry Bratislava II spolu s príslušníkmi Stanice jazdeckej polície a kynológie. Počas nedeľnajšieho popoludnia vykonali na Stavbárskej ulici v Bratislave a jej okolí previerky, kde čistota a verejný poriadok bola ľahostajná celkom šiestim ľuďom.

„Tesne pred kontrolou na Stavbárskej ulici policajti preverovali prijatý oznam na Ivánskej ceste. Tam sa nachádzal občan Rumunskej republiky, ktorého zdravotný stav si vyžiadal za asistencie hliadky mestskej polície jeho prevoz do jednej z bratislavských nemocníc. V obdobných kontrolách bude MsP pokračovať aj naďalej,“ informovala záverom mestská polícia.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X