Počas víkendu začne mesto s opravou Kazanskej ulice

Kazanská ulica
ilustračné: maps.google.sk

Hlavné mesto začína v sobotu s ďalšou veľkou opravou, a to Kazanskej ulice. Opravovať začne od úseku za Nákovnou až po Dvojkrížnu ulicu. Tento týždeň sa začala aj oprava zastávky MHD – Ondrejovova na Gagarinovej ulici v oboch smeroch. Súčasťou opravy zastávky sú aj bezbariérové úpravy v miestach priechodu, oprava ostrovčekov a povrchová úprava chodníkov v meste zastávok.

Oprava Kazanskej ulice spočíva v odfrézovaní poškodenej asfaltovej vrstvy vozovky a položení nového asfaltového krytu. Premávka bude usmernená prenosným dopravným značením v zmysle prerokovaného a odsúhlaseného projektu organizácie dopravy. Predpokladané ukončenie prác v zmysle povolení je do 11. júla.

Najbližšie plánované opravy sú oprava Vrakunskej (v úseku Vrakunská – Uzbecká) a Uzbeckej (v úseku pred Kazanskou) v Podunajských Biskupiciach či oprava Tešedíkovej ulice ( v úsek pri Tescu od Rošického) v Záhorskej Bystrici. Takisto sa plánuje oprava dlažby na Františkánskom námestí v centre mesta.

Hlavné mesto nepredpokladá zdržania či meškania pri opravách komunikácií, tie však podliehajú povoleniam od príslušných orgánov a takisto aj počasiu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk