Počasie s príjmenými teplotami sa udrží minimálne do konca týždňa, takáto je predpoveď

teplo, slnko,
ilustračné: pixabay.com

Počasie sa udrží v príjemných teplotách minimálne do konca tohto týždňa. Podľa predpovede Slovenského hydrometeorologického ústavu bude v najbližšie dni v Bratislave a okolí takto.

Vo štvrtok 11. októbra hlásia meteorológovia jasnú oblohu. Nočná teplota dosiahne hodnotu 11 stupňov a počas dňa sa oteplí na maximálnych 24 stupňov. Slnečný deň doplní mierny juhovýchodný vietor, ktorý zafúka rýchlosťou 4 m/s.

V piatok 12. októbra má v Bratislave a okolí naďalej pokračovať slnenčné počasie. Ako uvádza SHMÚ, bude jasno s nočnou teplotou okolo 10 stupňov a dennou 21 stupňov. Fúkať bude vietor juhovýchodných smerov s rýchlosťou 4 m/s.

Víkend poteší tých, ktorí majú radi výlety za pekného slnečného počasia. Ako hlási Slovenský hydrometeoroligcký ústav, počas soboty 13. októbra bude takto. Nočná teplota dosiahne hodnotu 10 stupňov a počas dňa sa ortuť teplomera vyšplhá na maximum 22 stupňov. Zafúka juhovýchodný vietor, ktorého rýchlosť dosiahne 3 m/s.

Aj posledný deň v týždni by sa podľa predpokladu slovenských meteorológov mal niesť v podobnom duchu. Na nedeľu 14. októbra hlási SHMÚ jansú oblohu. V noci sa ochladí na 9 stupňov a počas dňa sa teplomer vyšplhá na príjemných 22 stupňov. Slnečný deň bude sprevádzať juhovýchodný vietor, ktorý zaveje rýchlosťou 3 m/s.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk