Pod Mostom SNP našli opustený kočík, okoloidúci si mysleli, že je v ňom dieťa, nakoniec to celé bolo inak

Kocik ilustracne.jpg
ilustračné

Mestská polícia v Bratislave riešila počas uplynulého týždňa aj prípady, ktoré nepatria ku každodenným, takým bol napríklad prípad s kočíkom či zranený cyklista na Viedenskej ceste.

Ako informovala bratislavská metská polícia prostredníctvom týždenného hlásenia, minulú stredu bol predpoludním telefonicky nahlásený opustený detský kočík. Viacerí občania telefonovali, že kočík sa nachádza na parkovisku pod Mostom SNP a podľa oznámenia sa v kočíku malo nachádzať aj malé dieťa. Po príchode polície na miesto sa však ukázalo, že kočík na prevoz bábätiek už dávno neslúži, ale ako uviedla polícia, používajú ho bezdomovci. „Tí pomocou neho zvážajú do zberných surovín staré železo,“ doplnila polícia.

V utorok popoludní pre zmenu jedna z hliadok bratislavskej mestskej polície pomáhala cyklistovi, ktorý sa zranil na Viedenskej ceste. Ten si pri nešťastnom páde rozbil hlavu, pričom do príchodu záchranárov mu hliadka poskytla predlekársku pomoc a následne záchranári cyklistu odviezli na ošetrenie do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia.

V utorok Mestská polícia v Bratislave riešia aj zdemolovaný červený Peugeot. Ako uvádza polícia, v utorok popoludní nezvládol nápor silného vetra jeden zo stromov na Zvolenskej ulici a zrútil sa na zaparkovaný červený Peugeot. „Strom auto vážne poškodil. Hliadka na miesto privolala bratislavských hasičov a majiteľ auta, neskôr aj hliadku Policajného zboru,“ spresňuje polícia.

Štvrtkové popoludnie patrilo reklamnému pútaču, ktorý ohrozoval chodcov. „Reklamný pútač umiestnený na jednej z budov na Hurbanovom námestí vo štvrtok popoludní nebezpečne ohrozoval nič netušiacich chodcov. Mestskí policajti preto do centra mesta zavolali hasičov a tí tento pútač bezpečne upevnili,“ oznámila polícia na svojom webe.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk