Podporou zmysluplných projektov môžete zviditeľniť svoj biznis, stačí sa stať DOBROpodnikom

Dobropodnik na skle.jpg
DOBROpodnik

Mnoho neziskových organizácií či občianskych združení ponúka firmám rôzne možnosti pre spoluprácu. Či už ide o vzájomné partnerstvo, sponzoring, alebo charitatívnu reklamu. Niektoré organizácie majú vymyslené zaujímavé projekty, v ktorých nejde prioritne o finančnú pomoc. Jedným z takých projektov je aj DOBROkarta Bratislavského dobrovoľníckeho centra.

DOBROkarta je unikátny spôsob ako poďakovať dobrovoľníkom/čkam, ktorí sa rozhodli venovať svoj voľný čas iným. Aj keď dobrovoľníci vykonávajú dobrovoľnícku činnosť bez nároku na odmenu, Bratislavské dobrovoľnícke centrum si myslí, že si odmenu zaslúžia. Vymysleli preto pre nich DOBROkartu. Nárok na ňu majú dobrovoľníci, ktorí za 12 mesiacov odpracujú minimálne 40 dobrovoľníckych hodín. Vďaka tejto karte získajú výhody od vybraných partnerov – DOBROpodnikov v Bratislave a Bratislavskom kraji. Dobrovoľníci sa venujú rôznym dobrovoľníckym činnostiam – doučujú detí v krízových centrách, stretávajú sa so seniormi, starajú sa o svoje okolie alebo sa venujú zvieratám.

Venujte odmenu tým, ktorí ju nečakajú

Stať sa DOBROpodnikom je naozaj jednoduché. Stačí darovať zľavu na služby alebo produkty pre dobrovoľníkov, ktorí pomáhajú vo viac ako 200 organizáciách v Bratislavskom kraji. Spoznáte ich podľa DOBROkarty, ktorou sa preukážu pri nákupe. Za vašu štedrosť získate nálepku DOBROpodniku, ktorú si nalepíte na viditeľné miesto vo vašej prevádzke. Zákazníci tak budú vidieť, že podporujete zmysluplné projekty, a dobrovoľníci uvidia, že aj vo vašej predajni môžu využiť DOBROkartu.

Spoločenská zodpovednosť

Aj keď je so samotným podnikaním množstvo práce a zaberá takmer celý čas, pozerajte sa okolo seba. Hľadajte vo svojom okolí projekty, pri ktorých si s hrdosťou môžete povedať, že aj vy ste k nim prispeli. Vaši zákazníci tak budú vedieť, že si všímate dianie okolo vás a pozitívne prispievate k rozvoju komunity. S týmto vedomím, tak budú vyhľadávať vaše služby či produkty s oveľa väčším zanietením. Ak sa vám projekt DOBROpodnikov páči, stačí sa ozvať na info@dobrovolnictvoba.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk