Podpredseda parlamentu Danko zdemoloval v noci semafor, z miesta nehody ušiel, polícia prípad rieši

Kolaz bratislava nehoda danko.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com , www.instagram.com

Polícia ho vypátrala na základe EČV, ktorú pri nehode stratil, a tiež podľa olejovej škvrny, ktorú po ceste zanechával a viedla až k jeho domu.

Podpredseda parlamentu Andrej Danko z SNS spôsobil v Dúbravke nehodu a z miesta ušiel. O nehode, ku ktorej došlo v noci zo štvrtka na piatok, informoval portál Startitup. Incident sa odohral na svetelnej križovatke na Saratovskej ulici, ktorá po nehode nefungovala a v piatok 12. januára od rána pracovali na jej oprave.

Podľa zistených informácii mal Danko naraziť do semafora, nehodu neohlásil a z miesta odišiel. Polícia ho vypátrala na základe EČV, ktorú pri nehode stratil, a tiež podľa olejovej škvrny, ktorú po ceste zanechával a viedla až k jeho domu. Ako tiež zistil portál Startitup, auto, na ktorom mal Danko nehodu, je vo vlastníctve Slovenskej národnej strany.

Danko nehodu sám potvrdil, zverejnil aj video na svojich sociálnych sieťach Instagram. „Priznávam sa a ospravedlňujem sa. So stĺpom asi ťažko spíšem poistnú udalosť pán Mego. Som tiež iba človek a tak, ako každý smrteľník, aj ja môžem mať dopravnú nehodu. Dostal som šmyk a narazil som do stĺpa,“ napísal vo svojom vyjadrení.

Je dôležité poznamenať, že útek z miesta nehody podľa zákona môže mať za následok pokutu a zákaz vedenia motorového vozidla na dobu až päť rokov. Predseda SNS však ostal pri stanovisku, že všetko vyrieši a uhradí náklady.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk