Podujatie Justwoman by Divas rozžiari deň všetkým ženám

joga, cvičenie
ilustračné: SITA/AP

Športové podujatie pre ženy Justwoman by Divas sa bude konať v sobotu 15. júla na Draždiaku v Petržalke. Podujatie zahŕňa športové aktivity, ale aj mnoho iných atrakcií len a len pre ženy.

Podujatie sa bude konať od 8. do 15. hodiny. Každá žena si môže zacvičiť so svojimi kamarátkami. Organizátori vybrali tri obľúbené športy. Podujatie začína 5-kilometrovým behom, pokračuje jogou a zakončí sa paddleboardom. Pre tie, ktoré ešte nikdy nevyskúšali tento šport, sú pripravení kvalifikovaní inštruktori.

4. ročník Behu v lodičkách
Pripravení na štart. Foto: SITA

Organizátori chcú spraviť ženám výnimočný deň. Okrem športových aktivít pripravili aj sprievodný program. V chill zóne bude pre ženy pripravené zdravé jedlo, káva, poradňa ohľadom výberu vhodného športového oblečenia. Zároveň sa môžu nechať skrášliť rukami profesionálnych vizážistov a kaderníkov.

Okrem cieľa zacvičiť si s priateľkami má podujatie aj charitatívny charakter. Ženy, ktoré sa zapoja do projektu, podporia prevenciu proti rakovine krčka maternice.

Záujemcovia si môžu zakúpiť vstupenky v sieti Predpredaj. Cena pre dievčatá vo veku 10 až 14 rokov je 12 eur. Pre jednotlivcov vo veku od 15 rokov je aktuálna cena štartovného 23 eur. Ženy môžu vytvoriť maximálne 4-členné tímy. Vtedy je cena štartovného zvýhodnená.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk