Podujatie Zlatý bičik sa bude namiesto nedele netradične konať v sobotu

Sport kone jazdectvo dostihy.jpg
Ilustračné: pixabay.com

Každé dostihové podujatie sa na Závodisku v Bratislave tradične koná v nedeľu. Tento týždeň však kone pobežia nezvyčajne v sobotu.

Zlatý bičík Rhapis prinesie návštevníkom už dvadsiaty piatykrát opäť atraktívny program. Tieto dostihy sa budú konať v sobotu 23. júna so začiatkom o 13.30 hod. Na programe je deväť rovinových dostihov, pričom prvé sa pobežia o 14. hodine. Celková dotácia je skoro 28-tisíc eur. Počas tohto dostihového dňa sa v areáli Závodiska stretnú kone, ktoré už počas dostihov Jarná cena kobýl či Veľká jarná cena ukázali vynikajúce kvality.

Dostihy sport kone.jpg
Ilustračné: pixabay.com

Milovníci skvelého jedla sa môžu tešiť na gurmánske špeciality, ale aj na jadranskú zmrzlinu. Aj tí najmenší budú mať o zábavu postarané. Poteší ich kúzelnícko-balónová show Petra Šestáka. Od 15. do 17. hodiny sa budú môcť zadarmo povoziť v malom padoku na koníkoch či si zapožičať elektrické autíčka.

Bratislavčanov už delí len pár dní od jedného z najväčších dostihových podujatí sezóny. Kvalitné podujatie s názvom 26. Slovenské derby sa pobeží v nedeľu 15. júla. Počas tohto dňa sa pobeží osem rovinových dostihov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk