Podunajské Biskupice ožijú juniálesom, čaká vás veľa zábavy a dobrého jedla

Biskupický juniáles
Foto: Facebook/ Podunajské Biskupice - oficiálna stránka mestskej časti

Návštevníkov čaká trojdňový program. Vstup je pre všetkých zdarma.

Ste z Podunajských Biskupíc alebo bývate v jeho blízkom okolí? Vezmite priateľov, rodinu alebo deti a vyrazte za zábavou na 15. ročník Biskupického juniálesu, ktorý štartuje už v piatok 23. júna.

Leto v mestskej časti začne o 15.00 hod. pri pošte na Uzbeckej ulici s DJ Dodom a súťažnými aktivitami. O 20.00 hod. vystúpia Funkiez a o 80 minút opäť zahrá DJ Dodo.

Program pokračuje v sobotu 24. júna o 10.00 hod., kedy vystúpia deti z materských a základných škôl v Podunajských Biskupiciach. Najmenších návštevníkov zabaví o 15.00 hod. Tárajko a Popletajka. Nasleduje o 16.05 Akadémia spevu Slovakia. Zlatým klincom večera bude vystúpenie skupiny HEX o 19.30 hod.

Ak ste milovníkom behu, môžete sa prihlásiť v nedeľu 25. júna o 10.00 hod. na 1. ročník Biskupického behu. Súťažná trať má 6 km a je vhodná pre skúsených bežcov, ale aj začiatočníkov. Všetci účastníci dostanú oficiálnu medailu, registrácia je možná tu.

Posledný deň programu zakončí program pre deti o 15.00 hod. Vstup je pre všetkých zdarma. Okrem samotného programu nebudú chýbať stánky s jedlom.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk