Policajti v krátkej dobe dostihli nebezpečného muža, ktorý sa vyhrážal dvom ženám na parkovisku

Trnavka nakupne centrum mapy.jpg

Vďaka veľmi dobrej miestnej znalosti sa podarilo polícií vypátrať a zadržať muža, ktorý sa nebezpečne vyhrážal dvom ženám na parkovisku jedného z obchodných centier.

Dňa 5. februára v čase okolo 21.15 hod. pristúpil 47-ročný muž k dvom ženám, ktoré stáli pri samoobslužnej umývacej linke na parkovisku obchodného centra. Poškodené ženy oslovil s ponukou sexuálnych služieb. Hneď, keď ho poškodené odmietli, muž reagoval vyhrážkami o znásilnení a zabití.

Poškodené ženy nasadli do áut a konanie muža nahlásili na linke 158. Muž z miesta odišiel, avšak na základe dobrej miestnej znalosti okolia bol privolanou policajnou hliadkou zadržaný. Po eskortovaní na policajnú stanicu muža obvinili z trestného činu nebezpečného vyhrážania. 47-ročný Milanovi N. z Trnavy bol už v minulosti obvinený z násilnej trestnej činnosti, za ktorú bol aj právoplatne odsúdený. V súčasnosti je spracovaný podnet na väzobné stíhanie obvineného muža.

Zároveň touto cestou policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyzývajú ženy, ktoré sa stali obeťami takéhoto správania zo strany vyššie uvedeného muža, ktorého popis je: modré oči, široký nos, rozsiahla plešina, odstávajúce uši, oválna tvár, športová postava, zjavný vek 50 rokov, a takúto skutočnosť doposiaľ neoznámili polícii, aby tak urobili a to buď osobne, prípadne telefonicky na bezplatnom čísle polície 158.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk