Policajti vykonali kontroly v Ružinove: Hľadali osoby v pátraní, našli drogy aj kradnuté veci

Kolaz bratislava kontrola policia.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Toto je len jedna z mnohých akcií, ktoré budú policajti vykonávať aj v budúcnosti s cieľom zabezpečiť bezpečnosť a verejný poriadok v meste.

Policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II spojili sily s kolegami z Mestskej polície Bratislava a uskutočnili spoločný výkon služby v okolí Astronomickej ulice v Ružinove.

Hlavným cieľom tohto zásahu bolo overenie totožnosti osôb v pátraní, aj kontrola vecí, ktoré by mohli pochádzať z trestnej činnosti. Počas zásahu bolo spoločnými silami celkovo skontrolovaných 21 osôb.

V rámci kontrol sa tiež podarilo identifikovať predmety, ktoré boli nahlásené polícii ako odcudzené. Kontrolované osoby tiež dobrovoľne odovzdali predmety, pri ktorých uviedli, že ide o omamné a psychotropné látky.

Nájdené látky boli zaistené policajtmi a následne odoslané na expertízne skúmanie do Kriminalisticko-expertízneho ústavu Policajného zboru. Polícia v súčasnosti vedie ďalšie vyšetrovanie v tejto súvislosti.

Toto je len jedna z mnohých akcií, ktoré budú policajti vykonávať aj v budúcnosti s cieľom zabezpečiť bezpečnosť a verejný poriadok v meste.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk