Polícia Bratislavského kraja má vlastnú regionálnu stránku na sociálnej sieti

Policia bratislava vlastna stranka na fcb.jpg
Zdroj foto: www.facebook.com

Bratislavská krajská polícia má vlastnú stránku na Facebooku a volá sa Polícia SR – Bratislavský kraj.

Určená je obyvateľom Bratislavy, ale aj širokej verejnosti. Denne bude prinášať informácie o aktuálnych udalostiach, dôležitých dopravných obmedzeniach, ale aj o každodennej činnosti policajtov zaradených na rôznych útvaroch.

Prvá regionálna stránka vznikla po úspechu hlavnej stránky Polícia Slovenskej republiky a jej cieľom bude hlbšie a detailnejšie informovanie verejnosti o činnosti polície v celom Bratislavskom kraji. Na stránke sa budú venovať aj prevencii a zverejňovať budú aj pátrania po osobách. Fanúšikovia budú môcť kontaktovať políciu a okrem svojich otázok zasielať aj dôležité poznatky, čím môžu byť priamo nápomocní pri vyšetrovaní trestnej činnosti. Na obsahu stránky sa bude môcť podieľať každý príslušník Policajného zboru.

Nosnou témou na najbližšie dni budú rozsiahle dopravné obmedzenia v Bratislave. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, policajti krajského riaditeľstva budú informovať o aktuálnom stave dopravy formou statusov, videí, fotografií, ale aj živých prenosov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk