Polícia chystá počas Veľkého protikorupčného pochodu bezpečnostné opatrenia, upozorňuje na obmedzenia

Protikorupčný pochod študentov
SITA

Za účelom zabezpečenia nerušeného priebehu ohláseného Veľkého protikorupčného pochodu, ktorý sa v Bratislave uskutoční v pondelok 5. júna, pripravuje polícia  bezpečnostné opatrenia.

Ako cieľ opatrení polícia uvádza zabezpečenie ochrany života, zdravia, majetku občanov, ako aj bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky pred, počas a po ukončení zhromaždenia v mieste a okolí jeho konania. Polícia v tejto súvislosti upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, ktoré sa budú týkať predovšetkým ulíc Starého Mesta.

Medzi 17. a 20. hodinou dôjde k uzatvoreniu komunikácií na Mýtnej ulici pri budove Slovenského rozhlasu, Nám. 1. mája, na Kollárovom námestí, Radlinského ulici od križovatky s ulicou Imricha Karvaša, Mickiewiczovej ulici, Ulici 29. augusta od križovatky so Špitálskou ulicou, Obchodnej ulici a Nám. SNP od Suchého mýta.

Hodžovo námestie bude uzatvorené v smere k Nám. 1. mája. Zo Staromestskej ulice bude uzatvorený podjazd v smere na Hodžovo námestie. Zo Štefánikovej ulice a Palisád bude možné pokračovať len na Staromestskú ul. cez Hodžovo námestie. V tomto čase bude na uvedených komunikáciách zároveň vylúčená aj doprava prostriedkami MHD.

Dopravu v uvedených úsekoch budú usmerňovať a regulovať hliadky dopravnej polície podľa vzniknutej dopravno-bezpečnostnej situácie. V tejto súvislosti vyzýva polícia vodičov, aby rešpektovali pokyny a pokiaľ je to možné, aby na prejazd použili inú trasu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk