AKTUALIZOVANÉ: Polícia hľadá nechutného úchyla! Obťažoval a obchytkával mladé dievča

Kolaz bratislava policia nasilnik uchyl.jpg

Tento prípad trestného činu v Karlovej Vsi vyvoláva strach a hnev. Neznámy starší muž napadol na verejnosti mladé dievča. Pátra po ňom polícia.

Polícia vo štvrtok 14. marca informovala o ukončení pátrania z dôvodu stotožnenia osoby. „Ďakujeme za pomoc občanom, ktorí prispeli svojimi informáciami k stotožneniu a vypátraniu osoby,“ uviedli na svojej fanúšikovskej stránke na sociálnej sieti.

Bratislavská polícia sa zaoberá otrasným prípadom. V Karlovej Vsi mal na zastávke MHD neznámy páchateľ napadnúť maloleté dievča. K útoku došlo v oblasti zastávky MHD Borská – smer Dúbravka – Karlova Ves okolo 15.30 hod. dňa 10. marca 2024.

Podľa vyšetrovateľov mal muž pristúpiť k maloletej dievčine a začať sa jej nevhodne prihovárať, mal nemravné reči a situácia sa rýchlo zvrtla. Muž mal následne dievča násilím objať a chytať za vlasy. Dievčaťu sa na šťastie podarilo utiecť.

Polícia podozrivého popisuje ako muža vyššieho veku, približne 50 až 60 rokov, tmavšej pleti, s hnedými očami, dlhými čiernymi vlasmi a šedivou bradou, mužovi chýba väčšina zubov. Oblečený bol vo vetrovke a maskáčových nohaviciach. Mal na sebe čiernu šiltovku, čierne topánky a čierny ruksak na chrbte.

Napriek zverejnenému popisu je páchateľ stále na slobode. Polícia žiada verejnosť o akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť identifikovať tohto nebezpečného jedinca. Oznámenia je možné podať na bezplatné číslo polície 158 alebo osobne na akékoľvek policajné oddelenie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk