Polícia hľadá svedkov konfliktu dvoch skupín mladíkov, jeden zo skupiny chcel zaútočiť nožom

Konflikt muzi policia patranie.jpg

V autobuse MHD v smere od Autobusovej stanice Nivy na Račianske mýto došlo ku konfliktu medzi dvomi skupinkami mladíkov. Konflikt takmer skončil katastrofou.

Polícia pátra po svedkoch incidentu v autobuse MHD. Policajti okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I chcú objasniť okolnosti incidentu, ku ktorému došlo ešte 17. januára 2023 vo večerných hodinách.

K verbálnemu konfliktu malo dôjsť počas cesty v autobuse MHD č. 21 v smere od Autobusovej stanice Nivy na Račianske mýto. Malo ísť o stret dvoch skupín mladíkov, pričom po vystúpení z autobusu na Račianskom mýte jeden z nich mal vytiahnuť nôž proti druhej skupine.

Napadnutá skupina okamžite kontaktovala políciu na linke 158. Po vytočení čísla mladík s nožom vzal nohy na ramená a nastúpil do iného vozidla MHD, z miesta ušiel.

Polícia sa v súvislosti s týmto incidentom obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osôb na fotografiách. Muži by mali byť údajnými svedkami predmetného incidentu.

Akékoľvek informácie k totožnosti osôb na priložených fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk