Polícia krátko po čine zadržala muža, ktorý zavraždil 58-ročnú ženu

Policajní ťažkoodenci, polícia
ilustračné: SITA

Polícia v pondelok krátko po devätnástej hodine prijala oznámenie o bodnutej žene na Pastierskej ulici v Rači. Polícia začala trestné stíhanie pre vraždu.

V pondelok o 19.15 hod. polícia prostredníctvom tiesňovej linky 158 prijala oznámenie o bodnutej žene, ktorá sa mala nachádzať v blízkosti priemyselného areálu na Pastierskej ulici. Po preverení oznámenia a po vykonaní prvotných úkonov policajti na mieste zistili, že zranenia žene spôsobil muž, po ktorom začali ihneď pátrať.

V priebehu pár minút pátrania policajti zadržali podozrivého 49-ročného muža, ktorého v súlade so zákonom obmedzili na osobnej slobode a eskortovali ho na príslušné policajné oddelenie, kde sa s ním v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné procesné úkony. Päťdesiatosemročná Bratislavčanka aj napriek snahe a úsiliu záchranárov, zraneniam nakoniec podľahla.

Vyšetrovateľ už v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Ďalšie okolnosti tohto skutku sú v týchto chvíľach predmetom intenzívneho vyšetrovania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk