Polícia objasnila ďalšie dva prípady: Dolapili ženu na vozíku aj „neviditeľného“ muža

Policia pripad kradez obvinenie krpz bratislava.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Policajtom v Bratislave II sa podarilo objasniť dva prípady krádeží. V obidvoch prípadoch už podľa slov polície páchatelia čelia obvineniu z trestného činu krádeže.

V prvom prípade bola podozrivá žena na invalidnom vozíku, ktorá mala na kolenách malého psa. „Táto žena bola stotožnená policajtmi piateho Bratislavského okresu, ktorí objasňovali iný prípad. Konkrétne sa jednalo o objasňovania krádeže elektroniky v jednej z predajní obchodného na Einsteinovej ulici,“ upresňuje detaily prípadu policajný hovorca Michal Szeiff.

Žena mala odcudziť mobilný telefón značky Iphone XR v hodnote 850 eur z predajne obchodného centra na Ivánskej ceste. Poverený príslušník PZ v Bratislave II už vzniesol obvinenie z trestného činu krádeže voči 40-ročnej Lucii P. občianke Rakúska. Obvinená žena je stíhaná na slobode.

V druhom prípade šlo o muža, ktorý v priestoroch reštaurácie v areáli letiska odcudzil 4 ks mobilných telefónov, ako aj obálku s finančnou hotovosťou. Muž krádežou spôsobil škodu 1 390 eur. Muž sa na záberoch snažil skrývať, pričom si nevšimol kameru, ktorá ho práve snímala najzreteľnejšie. Policajti muža napokon vypátrali a vzniesli voči nemu obvinenie. 37-ročný Jozef S. z okresu Dunajská Streda už čelí obvineniu z trestného činu krádeže.

V obidvoch prípadoch hrozí za takéto konanie v prípade preukázania viny trest odňatia slobody až na dva roky,“ uzatvára policajný hovorca.

Muz nenapadny policia obvinenie.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
Zena na voziku policia obvinenie.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk