Polícia objasňuje krádež, pomôžte pri pátraní

POLÍCIA: Podozrivé z krádeže
Ženy podozrivé z krádeže v reštaurácii s rýchlym občerstvením na Gorkého ulici v Bratislave. Zo stoličky zmizol zavesený fotoaparát aj s objektívom za zhuba 1700 eur. Jedna z o žien (vľavo) mala 25 až 35 rokov, vysoká bola približne 165 až 175 cm, strednej postavy, mala kučeravé vlasy. Oblečenú mala sivú zimnú vetrovku, modré nohavice a béžovú šatku, obuté mala svetlo-hnedé topánky. So sebou mala čiernu kabelku. Druhá (vpravo) mala 30 až 40 rokov, približne 165 až 175 cm, strednej postavy. Oblečenú mala čiernu vetrovku, čierno-biele kárované nohavice, obuté mala hnedé topánky. Na hlave mala sivú čiapku a v rukách sivú kabelku. Bratislava, 4. marec 2015. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po ženách podozrivých z krádeže v reštaurácii s rýchlym občerstvením na Gorkého ulici v Bratislave.

Zo stoličky zmizol zavesený fotoaparát aj s objektívom za zhuba 1 700 eur. Jedna zo žien mala 25 až 35 rokov, vysoká bola približne 165 až 175 cm, strednej postavy, mala kučeravé vlasy. Oblečenú mala sivú zimnú vetrovku, modré nohavice a béžovú šatku, obuté mala svetlohnedé topánky. So sebou mala čiernu kabelku. Druhá mala 30 až 40 rokov, približne 165 až 175 cm, strednej postavy. Oblečenú mala čiernu vetrovku, čierno-biele kárované nohavice, obuté mala hnedé topánky. Na hlave mala sivú čiapku a v rukách sivú kabelku. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri ich vypátraní, je možné oznámiť na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne na linke 158.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk