Polícia pátra po 14-ročnom Kristiánovi Štrbanikovi

POLÍCIA: Nezvestný - Kristián Štrbanik
Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 14-ročnom Kristiánovi Štrbanikovi. Chlapec sa narodil 17. júna 2000, trvalý pobyt má v Spišskej Sobote na Vagonárskej 63. Prechodne je bez prihlásenia na Čiernovodskej 19 v Bratislave. Kristián Štrbanik je vysoký asi 165 až 170 cm, štíhlej postavy, má hnedé oči, hnedé krátke vlasy, po boku hlavy je vyholený. Na sebe mal oblečené rifle a bundu hnedo-zelenej farby s kapucňou, na ktorej je kožušina. Bratislava, 24. február 2015. Foto: SITA/KRPZ Bratislava

Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 14-ročnom Kristiánovi Štrbanikovi zo Spišskej Soboty. Prechodne však chlapec žije v Bratislave.

Ako oznámila bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová, chlapec je nezvestný od pondelka 23. februára od 13:30, kedy odišiel z bytu na Šustekovej ulici v Bratislave, kde bol na návšteve u príbuzných. „Od uvedeného času o sebe nepodal žiadnu správu a miesto jeho súčasného pohybu či pobytu nie je známe,“ vyhlásila hovorkyňa.

Kristián je vysoký asi 165 až 170 cm, štíhlej postavy, má hnedé oči, hnedé krátke vlasy, boky hlavy má vyholené. Oblečené mal rifle a bundu hnedo-zelenej farby s kapucňou, na ktorej je kožušina.

Akékoľvek informácie, ktoré by pomohli chlapca vypátrať, môžu občania nahlásiť na policajné číslo 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

POLÍCIA: Nezvestný - Kristián Štrbanik
Policajti žiadajú verejnos o pomoc pri pátraní po nezvestnom 14-roènom Kristiánovi Štrbanikovi. Chlapec sa narodil 17. júna 2000, trvalý pobyt má v Spišskej Sobote na Vagonárskej 63. Prechodne je bez prihlásenia na Èiernovodskej 19 v Bratislave. Kristián Štrbanik je vysoký asi 165 až 170 cm, štíhlej postavy, má hnedé oèi, hnedé krátke vlasy, po boku hlavy je vyholený. Na sebe mal obleèené rifle a bundu hnedo-zelenej farby s kapucòou, na ktorej je kožušina. Bratislava, 24. február 2015. Foto: SITA/KRPZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk