Polícia pátra po mužovi, ktorý lúpil v stávkovej kancelárii v Modre

Lúpež v stávkovej kancelárii, polícia, pátranie
KR PZ v Bratislave

Pezinskí policajti vyšetrujú okolnosti zločinu lúpeže v jednej zo stávkových kancelárií na ulici Ľudovíta Štúra v Modre. Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámy páchateľ v piatok 16. marca v čase zhruba o 16.45 hod. vošiel do kancelárie, pristúpil k pultu, na ktorý položil krátku strelnú zbraň a od zamestnankyne žiadal vydanie finančnej hotovosti.

Zamestnankyňa mu z obavy o svoj život a zdravie vydala približne 400 eur. Páchateľ následne utiekol na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení. Po neznámom páchateľovi policajti pátrajú.

Páchateľ má približne 25 až 30 rokov, je vysoký približne 175 cm, oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou, modré rifle a hnedé tenisky. Policajti v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu pátrajú po osobách, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku. V tejto súvislosti vyzvali občanov na spoluprácu. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu, môžete oznámiť na bezplatnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk