Polícia pátra po osobách, ktoré by mohli pomôcť k objasneniu krádeže v jednom z obchodných centier v Bratislave

Policia patra po muzovi kr pz bratislava.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

V súvislosti s trestným činom krádeže v jednom z obchodných centier v Bratislave pátrajú policajti po osobách, ktoré môžu pomôcť k jeho objasneniu.

Policajti z Bratislavy II vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže v jednom z obchodných centier na Pribinovej ulici. Doposiaľ neznámy páchateľ v čase od 21.50 dňa 18. januára do 09.00 hod. nasledujúceho dňa odcudzil mobilný telefón a tablet zo zásuvky nachádzajúcej sa pod pultom jedného z predajných stánkov obchodného centra. Tak isto aj z neuzatvorenej pokladničky, ktorá sa taktiež nachádzala v uvedenej zásuvke, odcudzil finančnú hotovosť vo výške 100 eur.

Svojim konaním tak poškodenej spoločnosti spôsobil škodu vo výške približne 400 eur. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti pátrajú. Policajti v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu pátrajú po osobách, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu na priložených záberoch, oznámte na bezplatné číslo polície 158, prípadne na číslo 09610 32 805 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

001 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
002 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
004.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
006.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk