Polícia pátra po svedkoch dopravnej nehody aj po vodičovi, ktorého vodička ohrozila svojou jazdou

Policia patra po svedkoch nehody.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Diaľničná polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri objasňovaní okolností dopravnej nehody na diaľnici D1.

Dňa 4. apríla krátko po 8.15 hod. došlo k dopravnej nehode na diaľnici D1 v smere do Petržalky. Podľa informácií policajného hovorcu Michala Szeiffa boli účastníkmi nehody autá Chrysler PT Cruiser a Peugeot 206 striebornej farby. Vodička Peugeot-u však po nehode nezastavila, ale pokračovala v jazde ďalej.

Diaľničná polícia ženu vypátrala a zadržala jej vodičský preukaz a zároveň jej zakázala ďalšiu jazdu. Aj napriek tomu žena v popoludňajších hodinách nasadla do auta opäť, pričom ohrozila policajta, ktorý jej chcel v jazde zabrániť. Podľa slov policajného hovorcu unikala vysokou rýchlosťou z Domkárskej ulice. Svojou nebezpečnou a riskantnou jazdou ohrozila iného účastníka cestnej premávky, ktorým bol vodič neznámej značky červenej farby. Vodič auta však stihol včas zareagovať a vyhnúť sa rútiacej sa vodičke.

Nezodpovednú ženu napokon zastavili až policajti za použitia zbrane.

Polícia teraz pátra po svedkoch nehody, ktorý videli jej priebeh, prípadne majú nejaké ďalšie informácie, ktoré by prispeli k jej objasneniu. Svedkovia nehody sa môžu osobne prihlásiť telefonicky na bezplatnom čísle polície 158, prípadne, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru. Taktiež žiada vodiča, ktorého žena svojou jazdou ohrozila v blízkosti Domkárskej ulice v čase krátko pred 13.40 hod. toho istého dňa, aby sa prihlásil na polícií a poskytol svoju výpoveď.

Policia patra po vodicovi auta.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk