Polícia pátra po tejto osobe: Po Devíne sa prechádzala s podozrivým predmetom

Policia patra po neznamej osobe s predmetom pripominajucim zbran krpzba.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Policajti pátrajú po totožnosti osoby, ktorá sa v mestskej časti Devín pohybovala s predmetom svojím vzhľadom pripomínajúcim dlhú guľovú zbraň.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV informovali o vyšetrovaní okolnosti priestupku proti občianskemu spolunažívaniu, ku ktorému došlo na Viničnej ulici v Bratislave. Podľa slov policajnej hovorkyne, Veroniky Slamkovej, doposiaľ neznámy páchateľ sa dňa 11. decembra, v čase približne okolo 15.30 hod. pohyboval po Devíne, pričom v rukách držal predmet svojím vzhľadom pripomínajúci dlhú guľovú zbraň.

Po neznámom páchateľovi policajti pátrajú, preto sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených záberoch.

V tejto súvislosti vyzývajú občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu na priložených záberoch oznámte na Obvodnom oddelení Policajného zboru Karlova Ves so sídlom na Matejkovej ulici alebo na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne telefonicky na čísle 09610 34 908 alebo na bezplatnom čísle polície 158.

Policajná hovorkyňa zároveň upozorňuje, že v súčasnosti polícia nedisponuje informáciou, že by v súvislosti s konaním osoby na priložených záberoch došlo k akémukoľvek ohrozeniu života, zdravia či majetku občanov.

pátranie po osobe
Zdroj: KR PZ Bratislava
pátranie po osobe
Zdroj: KR PZ Bratislava
pátranie po osobe
Zdroj: KR PZ Bratislava
pátranie po osobe
Zdroj: KR PZ Bratislava
pátranie po osobe
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk