Polícia pátra po tejto osobe, podvodník z cudzieho účtu previedol tisíce eur

Policia patranie podvod kradez.jpg
Foto: Polícia SR Bratislavský kraj - koláž BratislavaDen.sk

Pomôžte polícii Bratislavského kraja identifikovať osobu z fotografií, ktorá je podozrivá z bankového podvodu na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Poznáte osobu za záberoch? Policajti z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II žiadajú verejnosť o pomoc pri identifikácii osoby, o mieste jej pobytu alebo iné dôležité informácie. Muž na záberoch by mohol prispieť k objasneniu skutku, ktorý sa stal na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Ako informuje polícia, podľa dostupných informácií neznámy páchateľ neoprávnene použil prihlasovacie údaje poškodeného na uskutočnenie viacerých bankových prevodov na rôzne účty. V dôsledku týchto transakcií bola spôsobená škoda vo výške 10-tisíc eur.

Policajti vyzývajú verejnosť k súčinnosti, a ak majú akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri identifikácii osoby zo zverejnených záberov, aby kontaktovali políciu na bezplatnom čísle 158 alebo sa osobne dostavili na policajné oddelenie. Alternatívne môžu zaslať správu na oficiálny FB profil Polícia SR – Bratislavský kraj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk