Polícia pátra po tomto mužovi: Predstavil sa ako kriminalista a okradol seniorov o 10-tisíc eur

Policia bratislava podvod patranie.jpg

Muž povedal, že pracuje pre kriminálnu políciu a oni sú v ohrození, pretože ich sledujú určité osoby a chcú ich okradnúť.

Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II pátrajú po mužovi zachytenom na kamerových záberoch. Je voči nemu vedené vyšetrovanie zločinu podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva.

Neznámy páchateľ telefonicky kontaktoval ženu a predstavil sa jej ako pracovník kriminálnej polície. Oznámil jej, že je v ohrození, pretože ju aj jej manžela sledujú určité osoby a chcú ich okradnúť.

Žena bola vydesená a falošnému policajtovi verila, preto postupovala podľa jeho pokynov. V banke vybrala hotovosť vo výške 10-tisíc eur a ukryté v obálke ich zaniesla na dohodnuté miesto.

Polícia v tejto súvislosti žiada o kontaktovanie v prípade, ak disponujete informáciami o osobe na videu alebo skutočnosťami súvisiacimi s prípadom. Kontaktovať políciu môžete na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne môžete napísať formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk