Polícia pátra po totožnosti nakupujúcej rodiny

003 1.jpg
KR PZ Bratislava

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže v jednom z obchodných domov na Segnerovej ulici v Bratislave.

Doposiaľ neznámi páchatelia dňa 1. októbra v čase okolo 19.30 hod. na predajnej ploche v uvedenom obchodnom dome odcudzili viacero kusov kozmetiky, potravín a alkoholu. Tento tovar si postupne vložili do kočíka, v ktorom sa nachádzalo dieťa a do tašky, ktorú mali pri sebe a následne prešli bez ich zaplatenia cez pokladničnú zónu. Svojím konaním tak poškodenej spoločnosti spôsobili škodu vo výške približne 443 eur. Po neznámych páchateľoch policajti v súčasnosti pátrajú.

Policajti v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu pátrajú po osobách, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku.

V tejto súvislosti polícia vyzýva občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na priložených záberoch, oznámte na bezplatné číslo polície 158, prípadne na číslo 09610 34 922, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo kontaktujte našu oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy.

001 2.jpg
KR PZ Bratislava
002 3.jpg
KR PZ Bratislava
003 1.jpg
KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk