Polícia pátra po zlodejoch elektroniky. Nespoznávate ich?

Kolaz_hladani_muzi_kr_pz_ba.jpg
KR PZ v Bratislave

Policajti pátrajú po troch osobách, ktoré 24. apríla medzi 15.45 a 16.25 hod. v predajni elektroniky na Tuhovskej ulici ukradli vystavenú elektroniku v hodnote takmer 900 eur.

Prvou hľadanou osobou je muž strednej postavy vo veku od 25 až 35 rokov, vysoký približne 180 centimetrov s nakrátko ostrihanými vlasmi tmavej farby. Oblečenú mal čiernu bundu, tmavomodré rifle, bledohnedé tenisky a na hlave mal slnečné okuliare čiernej farby.

Druhým hľadaným je muž strednej postavy vo veku od 25 až 35 rokov, vysoký približne 180 centimetrov s nakrátko ostrihanými vlasmi tmavej farby. Oblečenú mal bundu s kapucňou šedej farby so zelenými pásmi a tepláky šedej farby, obuté mal modré tenisky, na hlave mal maskáčovú šiltovku a cez rameno mal prevesenú tašku.

Tretím hľadaným je muž strednej postavy vo veku od 25 až 35 rokov, vysoký približne 180 centimetrov s nakrátko ostrihanými vlasmi tmavej farby a čiastočne zarastenou bradou. Oblečenú mal bielu bundu, čierne tričko, tmavomodré rifle a obuté tmavé tenisky.

V prípade, že máte akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osôb, môžu sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk