Polícia pátra po zlodejoch kozmetiky

POLÍCIA: Pomoc pri zistení totožnosti
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po dvoch neznámych páchateľoch, ktorí 27. februára v čase krátko pred 15:15 v predajni drogérie na ulici Ľudovíta Fullu v Bratislave bez použitia násilia ukradli viacero pánskych toaletných vôd rôznych značiek, ako aj viacero zubných pást. Prvým z hľadaných je muž vo veku približne 30 až 35 rokov, štíhlej postavy s nakrátko ostrihanými vlasmi. Oblečenú mal čiernosivú mikinu, čierne nohavice s bielymi pásmi po stranách a obuté mal tenisky bielej farby. Druhým je muž vo veku približne 25 až 30 rokov, štíhlej postavy. Oblečenú mal modro-bielo-červenú bundu, čierne nohavice a obuté mal šedé tenisky s bielymi pásmi po stranách. Cez rameno mal prehodenú čiernu tašku s bielymi pásmi. Bratislava, 6.marec 2015. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po dvoch neznámych páchateľoch, ktorí 27. februára v čase krátko pred 15:15 v predajni drogérie na ulici Ľudovíta Fullu v Bratislave bez použitia násilia ukradli viacero pánskych toaletných vôd rôznych značiek, ako aj viacero zubných pást.

Podľa informácií bratislavského policajného hovorcu Michala Szeiffa, páchatelia svojím konaním spôsobili škodu 442 eur. Prvým z hľadaných je muž vo veku približne 30 až 35 rokov, štíhlej postavy s nakrátko ostrihanými vlasmi. Oblečenú mal čiernosivú mikinu, čierne nohavice s bielymi pásmi po stranách a obuté mal tenisky bielej farby. Druhým je muž vo veku približne 25 až 30 rokov, štíhlej postavy. Oblečenú mal modro-bielo-červenú bundu, čierne nohavice a obuté mal šedé tenisky s bielymi pásmi po stranách. Cez rameno mal prehodenú čiernu tašku s bielymi pásmi. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k vypátraniu hľadaných osôb, môžu občania oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk