Polícia pátra: Podvodníci opäť útočili na vystrašených seniorov, 82-ročnú ženu pripravili o 15-tisíc

Kolaz bratislava podvod policia.jpg
Foto: KR PZ Bratislava - koláž BratislavaDen.sk

Seniorka sa stala obeťou podvodníkov. Obrali ju o úspory, pričom použili príbeh s nehodou a vyplatením lekárov za záchranu života dieťaťa.

Podvodníci opäť úradovali v meste. Neznáma osoba mala telefonicky kontaktovať 82-ročnú seniorku s tým, že sa predstavila ako lekárka. Seniorke oznámila, že jej syn mal vážnu dopravnú nehodu.

Počas nehody mal jej syn zraniť malé dieťa, ktoré prežije len keď seniorka za jej syna zaplatí 15-tisíc eur. Seniorka neváhala a podľa inštrukcii podvodníčky vybrala zo svojho bankového účtu požadovanú sumu. Tisíce eur následne odovzdala na Miletičovej ulici neznámej žene.

Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II sa teraz obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc v súvislosti s vyšetrovaním tohto podvodu. Akékoľvek informácie, ktoré by viedli k zisteniu totožnosti osoby na videu žiadajú oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk