Polícia popisuje detaily o streľbe v Limbachu, jeden muž skončil v nemocnici a druhý za mrežami

Muž putá strelba polícia zadrzanie zatknutie
Foto: ilustračné, GettyImages

V obci Limbach došlo k streľbe, počas ktorej bol 38-ročný muž zranený. Informácie naznačujú, že poranenia boli spôsobené legálnou strelnou zbraňou.

Polícia priblížila detaily streľby v Limbachu, počas ktorej bol zranený jeden muž. V pondelok krátko po 19.30 hod., došlo k streľbe na Podhorskej ulici v Limbachu. Jeden z mužov vo veku 38 rokov utrpel strelné poranenia a bol okamžite prevezený do nemocnice. Zistené informácie naznačujú, že poranenia boli spôsobené legálne držanou strelnou zbraňou.

Rovnako 38-ročný strelec spôsobil zbraňou poranenia a bol bezprostredne po príchode polície na mieste obmedzený na osobnej slobode. Zatiaľ čo lúpežné prepadnutie nebolo potvrdené ako motív streľby, policajti z Okresného riaditeľstva PZ Pezinok intenzívne pokračujú vo vyšetrovaní prípadu.

Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví. Vzhľadom na súčasné štádium vyšetrovania nie je podľa polície možné poskytnúť ďalšie informácie. Situácia ostáva nejasná a polícia pokračuje v úsilí zistiť príčiny a okolnosti tejto streľby.

Postrelený muž bol do Univerzitnej nemocnice v Bratislave prevezený vo vážnom stave a ako pre portál Plus JEDEN DEŇ povedala hovorkyňa nemocnice Eva Kaliská: „Podrobil sa operačnému zákroku, aktuálne je mimo ohrozenia života a jeho stav je stabilizovaný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk