Polícia preveruje oznam o masturbujúcom mužovi, matka chlapca to však oznámila neskôr po incidente

Pollícia v Rači
Foto: ilustračné, Polícia Slovenskej republiky

K policajtom sa informácia o tomto skutku dostala s oneskorením. Apelujú preto na ľudí , aby v prípade podozrenia na protiprávne konanie kontaktovali políciu na čísle 158.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV. preverujú oznámenie, podľa ktorého neznámy muž v blízkosti školy volal na maloletého chlapca, a keď matka aj s chlapcom prišla na miesto, muž údajne za stromom masturboval.

Žena o tom podľa bratislavského policajného hovorcu Michala Szeiffa až s časovým odstupom informovala vedenie školy a o udalosti napísala aj na sociálnej sieti. Polícia sa preto k informácii dostala až s časovým odstupom.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV sa preverovaním okolností uvedeného incidentu v súčasnosti zaoberajú. Zároveň vo zvýšenej miere hliadkujú v okolí školských zariadení nachádzajúcich sa v ich územnom obvode,“ informoval Szeiff.

Polícia v súvislosti s týmto prípadom vyzýva verejnosť, aby v prípade, ak sú svedkami alebo majú podozrenie z páchania akéhokoľvek protiprávneho konania, kontaktovali políciu na bezplatnom čísle 158. To je k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Včasným oznámením sa zvyšuje pravdepodobnosť zadržania páchateľa a objasnenia skutku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk