Polícia pripomína: Auto nie je výklad, nenechávajte si veci na viditeľnom mieste

Krádez auto zlodej polícia
Foto: ilustračné, GettyImages

Zlodej využil šancu a ukradol notebook zo sedadla v zaparkovanom aute. Týmto svojim konaním neznámy páchateľ spôsobil škodu vo výške 400 eur.

Nezabúdajte si veci v aute, môže to prilákať zlodejov. Tí vám poškodia auto a okradnú o cennosti v ňom. Polícia opätovne pripomína, aby ste zlodejom nedali šancu a nenechávali cenné veci na viditeľných miestach v zaparkovaných autách.

Túto chybu urobil majiteľ zaparkovaného vozidla zn. Škoda na ulici Čsl. Tankistov v Záhorskej Bystrici. Ku krádeži došlo ešte v piatok 20. januára približne o 12.30 hod. Doposiaľ neznámy páchateľ bez použitia násilia odcudzil zo zadného sedadla tam zaparkovaného auta voľne položený notebook. Týmto svojim konaním neznámy páchateľ spôsobil škodu vo výške 400 eur.

Polícia opätovne pripomína vodičom, aby si hoci aj pri krátkom opustení auta, nenechávali v ňom žiadne cenné predmety. Auto si vždy poriadne uzamknite a zavrite všetky okná. V odkladacích priestoroch si nenechávajte nič cenné a ani voľne vyložené na sedadlách motorového vozidla. Z auta si takisto nezabudnite zobrať aj osobné doklady, resp. doklady od auta. Vaše auto tak nemusí byť tak zaujímavým miestom pre zlodejov. Po zistení, že došlo ku krádeži vecí z motorového vozidla ihneď volajte políciu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk