Polícia reaguje na prípad zvrhlého muža v MHD: V takýto prípadoch ihneď kontaktujte políciu, urýchli to vyšetrovanie

Uchyl trolejbus deviant mhd policia.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava, imhd.sk

Polícia vyzýva obyvateľov ku konaniu a hláseniu nevhodného správania, v prípadoch ako tento.

Počas minulého týždňa sa na sociálnej sieti objavila fotografia muža, ktorý sa mal v trolejbuse správať nanajvýš nevhodne. Muž podľa jej slov onanoval a nevadilo muž, že sa nachádza v MHD a vedľa neho sedí neznáma žena.

Mladá žena, ktorá spozorovala toto jeho konanie, ho oftotila a zdieľala s upozornením pre ostatné ženy na sociálnej sieti v známej skupine Revízori Bratislava. V komentároch sa objavilo niekoľko žien, ktoré mali tiež podobné skúsenosti a odporúčali ihneď takéto prípady nahlasovať buď vodičovi autobusu alebo rovno zavolať políciu.

Uchyl trolejbus mhd bratislava revizori.jpg
Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2564724393542985&set=p.2564724393542985&type=3&theater&ifg=1

Na túto situáciu reagovala aj polícia, ktorá sa už prípadom zaoberá a zároveň apeluje na verejnosť. Polícia vyzýva obyvateľov, aby ihneď kontaktovali políciu na známom telefónnom čísle 158 a to v prípade ak ste svedkami akéhokoľvek protiprávneho konania, prípade ak máte podozrenie z páchania protiprávnej činnosti.

Polícia tiež odkazuje obyvateľom, že práve ich rýchla reakcia je pre políciu veľkou pomocou, pretože pravdepodobnosť objasnenia takéhoto konania je omnoho väčšia ako v prípadoch, kedy je konanie nahlásené s väčším časovým odstupom.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk