Polícia rieši otrasný prípad: Starší muž napadol mladú psičkárku, hľadajú sa svedkovia

Polícia napadnutie
Foto: ilustračné, Polícia SR, Canva

Popoludnie pri jazere v Ivanke pri Dunaji sa zmenilo na nočnú moru pre mladú ženu venčiacu psy, ktorú fyzicky napadol starší muž. Má ísť o záchranárku a agresor mal byť rybár. Polícia teraz intenzívne pátra po svedkoch a žiada verejnosť o pomoc pri objasnení tohto brutálneho incidentu.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci momentálne intenzívne pracujú na objasnení včerajšieho incidentu, ktorý sa odohral v katastrálnom území Ivanky pri Dunaji. Mladá žena, ktorá venčila svojich psov v blízkosti vodnej plochy jazera, bola fyzicky napadnutá starším mužom.

Muž útokom spôsobil žene viaceré zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. Policajti vykonávajú všetky potrebné úkony na dôkladné objasnenie tohto prípadu a na vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti voči páchateľovi. V rámci vyšetrovania sa obracajú aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc.

Ak ste boli svedkami tohto incidentu alebo máte akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri vyšetrovaní, kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158. Informácie môžete poskytnúť aj formou súkromnej správy na Facebook stránke Polícia SR – Bratislavský kraj, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Svedkov hľadá aj zranená záchranárka Simona s tým, že bola napadnutá sklenenou fľašou a s viacpočetnými zraneniami tváre skončila v nemocnici. Muži pritom boli dvaja, pravdepodobne rybári, pričom ju napadol jeden z nich.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk