Polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, s ktorými bude potrebné počítať v súvislosti s návštevou ministra zahraničných vecí USA

Lafranconi most bratislava obmedzenia trasa minister usa policia mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com

Polícia v Bratislave upozorňuje vodičov na rozsiahle dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať v priebehu utorka 12. februára na území Bratislavy.

Do Bratislavy zmieri minister zahraničných vecí USA, a preto musia najmä vodiči počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami, ktoré sa budú týkať širšieho centra Bratislavy, ako aj hlavných príjazdových ciest do Bratislavy. Dopravné obmedzenia budú v utorok 12. februára prebiehať nasledovne:

  • v čase od 8.30 hod. dôjde k obmedzeniu v premávke pri presune delegácie z Bratislavského letiska. Dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1 a to v úseku od Zlatých pieskov po Most LaFranconi, ďalej Botanickej ul. a Devínskej cesty. Tieto obmedzenia budú trvať približne do 10.00 hod.;
  • v čase od 10.00 do 14.30 hod. bude striedavo obmedzovaná doprava v centre mesta: Mlynská dolina, Búdková, Mudroňova, Palisády, Hodžovo nám., Nám. 1. mája, Banskobystrická, Štefánikova, Staromestská;
  • v čase od 13.30 do 15.00 hod. dôjde k obmedzeniu v premávke pri presune delegácie z centra mesta. Dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1 a to v úseku od Einsteinovej ul. po výjazd na Letisko Bratislava.

Vodiči, ktorí plánujú na príchod do Bratislavy využiť diaľnicu D1, by mali svoj príchod naplánovať najneskôr do 8.30 hod. Následne polícia vodičom odporúča využitie diaľnice až po 10.00 hod. Vodiči, ktorí budú chcieť využiť diaľnicu v popoludňajších hodinách, by tak mali urobiť najneskôr do 14.00 hod. Polícia odporúča vodičom diaľnicu použiť až po 15.00 hod.

Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave účastníkov cestnej premávky touto cestou žiada, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili pozornosť a riadili sa pokynmi polície. Vodičov tiež žiada, aby pokiaľ je to možné, sa uvedeným úsekom vyhli a na prejazd využili alternatívne trasy a boli trpezliví.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk