Polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia v Bratislave počas hokejového šampionátu

Polícia - Školenie nových regulovčíkov
ilustračná foto: SITA

Počas hokejového šampionátu čakajú vodičov dopravné obmedzenia.

V prípade, ak si to bude vyžadovať situácia, bude pre individuálnu dopravu uzatvorená Trnavská cesta v úseku od Bajkalskej ulice po Trnavské mýto a od Jégeho ulice. Ako informovala bratislavská krajská polícia, k takejto situácii môže dôjsť najmä pred začiatkom zápasov a po ich ukončení.

V blízkosti štadióna budú vytvorené dve zóny s dopravným obmedzením. Prvá zóna je ohraničená ulicami Trnavská cesta, Vajnorská a Bajkalská ulica, druhá zóna je ohraničená ulicami Trnavská cesta, Bajkalská, Záhradnícka a Jégeho. Do týchto zón sa s autami dostanú iba rezidenti – obyvatelia týchto zón s trvalým a prechodným pobytom a na povolenie mestských častí Bratislava II a III. Vstup budú kontrolovať mestskí policajti.

V čase otvorenia fanzóny, čiže od 11.00 hod. v dňoch, keď sa hrajú tri zápasy, a od 13.00 hod. v dňoch, keď sa hrajú dva zápasy, bude pre individuálnu dopravu uzatvorená Kukučínová ulica v úseku od Šancovej po Škultétyho ulicu. Keďže nebude možné parkovať v podzemnom parkovisku pod zimným štadiónom ani v blízkosti štadióna vo vytvorených zónach s dopravným obmedzením, polícia vodičov žiada, aby prednostne využili záchytné parkoviská. Tie sú v smere od Trnavy na Zlatých pieskoch a na Technickej ulici, v Petržalke na Tyršovom nábreží a v smere od Brna je to parkovisko ŠKP Dúbravka.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk