Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Most snp ba maps.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.google.sk
25. októbra 2018 Správy BratislavaDopravné správy z ciest Bratislava od BratislavaDen.skKR PZ Bratislava Diskusia()

Polícia varuje vodičov pred rozsiahlymi dopravnými obmedzeniami

Polícia upozorňuje vodičov na rozsiahle dopravné obmedzenia, s ktorými bude potrebné počítať v súvislosti so zahraničnou návštevou počas piatka 26. októbra.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na rozsiahle dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať v priebehu piatka 26. októbra, a to najmä na území hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.

V súvislosti s návštevou francúzskej delegácie musia účastníci cestnej premávky počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami, týkajúcich sa najmä širšieho centra Bratislavy ako aj hlavných príjazdových ciest ho Bratislavy. Dopravné obmedzenia budú počas tohto dňa prebiehať nasledovne :

  • V čase od 11.00 hod. dôjde k obmedzeniu v premávke pri presune delegácie z Bratislavského letiska. Dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1 a to v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej Einsteinová ul., Staromestská ul. a Hodžovo námestie. Tieto obmedzenia budú trvať približne do 11.30 hod.
  • V čase približne od 12.15 hod. do 12.45 hod. bude uzatvorené Hodžovo nám. a Palisády v oboch smeroch v úseku po Bratislavský hrad.
  • V čase asi od 14.15 hod. do 14.45 hod. budú opäť uzatvorené Palisády, Hodžovo nám. Suché mýto, nám. SNP, Špitálska ul., Štúrová ul. a Jesenského ulica.
  • V čase okolo 17.00 hod. do 17.30 hod. budú uzatvorené nasledovné ulice a cestné komunikácie: Uršulínska ulica, nám. SNP, Suché mýto, Hodžovo nám., Staromestská ul., Most SNP, Eisteinová ul. a diaľničný obchvat v smere na Trnavu.

Vodičom, ktorí plánujú na príchod do Bratislavy využiť diaľnicu D1 žiadame, aby tak spravili v čase najneskôr približne do 10.00 hod., ak je to možné. Následne vodičom odporúčame využitie diaľnice v čase po 12.00 hod.

V popoludňajších hodinách žiadame vodičov, ktorí budú chcieť na opustenie Bratislavy využiť diaľnicu D1, aby tak spravili v čase najneskôr približne do 16.00 hod, následne vodičom odporúčame využitie diaľnice v čase po 18.00 hod.

Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave účastníkov cestnej premávky touto cestou žiada, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili pozornosť a riadili sa pokynmi polície. V prípade, ak je to možné vodičov žiadame, aby sa uvedeným úsekom vyhli a na prejazd využili alternatívnu trasu.

Vodičov touto cestou zároveň vyzývame, aby na cestách zvýšili svoju trpezlivosť.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X