Polícia vyhlásila pátranie po nezvestnom Šimonovi. Toto je on, nevideli ste ho?

Policia auta umrtie.jpg

Policajti v Pezinku prosia verejnosť o pomoc pri pátraní po 22-ročnom Šimonovi Kollárovi, ktorý nečakane zmizol. Ak máte akékoľvek informácie o jeho pobyte alebo pohybe, kontaktujte políciu na uvedených číslach.

Polícia Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku vyhlásila pátranie po nezvestnom Šimonovi Kollárovi. Šimon má len 22 rokov a naposledy bol videný v piatok 19. apríla vo večerných hodinách na Svätoplukovej ulici v Pezinku.

Popis nezvestného polícia zverejnila nasledovne: Jeho výška je 185 cm, štíhla postava a charakteristické krátke hnedé vlasy, prípadne úplne vyholený na koleno. Naposledy bol oblečený v tmavožltých teplákoch, bielych teniskách a v čiernej mikine s kapucňou.

Polícia prosí verejnosť o akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní po Šimonovi . Ak ste ho videli, alebo máte informácie o jeho pobyte, neváhajte kontaktovať políciu na bezplatnom čísle 158, prípadne osobne na akomkoľvek policajnom oddelení. Vaše informácie môžu byť kľúčové pri nájdení nezvestného mladíka.

Simon kollar.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk