Polícia vyšetruje okolnosti požiaru štyroch áut

Belinského ulica, Petržalka
maps.google.sk

Policajti v Bratislave V vyšetrujú okolnosti požiaru štyroch motorových vozidiel, ku ktorému došlo v sobotu ráno okolo 1. hodiny na Belinského ulici v Bratislave.

Vzniknutý požiar hasiči lokalizovali policajti miesto zabezpečili a vykonali všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. Privolaný zisťovateľ príčin požiarov sa k presnej príčine požiaru na mieste vyjadriť nevedel, cudzie zavinenie teda nevylúčil.

Podľa súčasných zistení, ako prvé malo začať horieť motorové vozidlo Peugeot Partner, od ktorého sa chytili tri vedľa zaparkované motorové vozidlá Fiat Doblo, Suzuki Swift a Škoda Roomster.

Vozidlá Peugeot Partner a Fiat Doblo zhoreli do tla. Spoločnosti so sídlom v okrese Dunajská Streda, ktorej vozidlo Peugeot Partner patrilo, vznikla škoda vo výške 20 000 eur, pri vozidle Fiat Doblo si jeho majiteľ výšku spôsobenej škody odhadol na sumu 3 000 eur.

Na vozidle Suzuki Swift došlo k poškodeniu jeho pravej strany, odhadnutá výška škody je 1 500 eur, na vozidle Škoda Roomster sa poškodila jeho ľavá strana, odhadnutá škoda je na sumu 2 000 eur.

V tejto súvislosti bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci. Presné príčiny a okolnosti, za akých k požiaru vozidiel došlo, sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk