Polícia zasahovala v Pentagone. V herni zadržali 7 osôb, ktoré mali pri sebe drogy

Pentagon vo Vrakuni
Foto: BratislavaDeň

Počas razie v bratislavskom Pentagone zadržali 7 osôb, ktoré mali pri sebe celkovo 71 papierových skladačiek.

Polícia sa už dlhšiu dobu zameriava na sledovanie vývoja trestnej činnosti v objekte s názvom Pentagon na Stavbárskej ulici a jeho okolí, o čom svedčí aj dlhodobý pokles trestnej činnosti v tejto lokalite. Na základe týchto skutočností sa v priebehu pondelňajšieho večera konala razia aj v herni na Stavbárskej ulici.

Bratislavskí kriminalisti v spolupráci s Pohotovostným policajným útvarom Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vykonali krátko pred 19.30 hod. v priestoroch herne kontrolu. V herni sa v tom čase nachádzalo približne 22 osôb. Policajti v rámci prehliadky vykonali aj kontrolu prítomných osôb, pričom u 7 osôb boli nájdené podozrivé látky. „Počas prehliadky bolo zaistených celkovo 71 papierových skladačiek, viacero kusov priesvitných sáčkov s tlakovými uzávermi ale aj injekčná striekačka s obsahom bielej kryštalickej látky,“ informuje policajný hovorca Michal Szeiff.

Tieto osoby – dve ženy vo veku 27 a 57 rokov, a päť mužov vo veku 57, 70, 32, 49 a 41 rokov boli ihneď zadržané a eskortované na príslušné policajné oddelenie. Následným vyšetrovaním ako aj vyvodením možnej trestnoprávnej zodpovednosti voči zadržaným osobám sa v súčasnosti intenzívne zaoberá príslušný útvar Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk