Polícia žiada o pomoc pri zistení totožnosti zavraždeného

polícia, vražda
KR PZ v Bratislave

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru vyšetruje obzvlášť závažný zločin vraždy a žiada ľudí o pomoc pri zistení totožnosti zavraždeného muža.

Polícia v utorok 9. júna našla častí ľudského tela v lesnom poraste pri cyklotrase v blízkosti Prístavného mosta. Polícia odhaduje, že zavraždený muž mohol mať okolo 40 rokov. Vysoký bol asi 185 centimetrov, vlasy mal dlhé približne tri až štyri centimetre. Na hlave mal vo vlasovej časti v pravo nad ušnicou tržnú, približne 2,5-centimetrovú ranu, ktorá bola chirurgicky ošetrená. Podľa vyjadrenia lekára to bola rana čiastočne uzavretá.

Na ľavej ruke na prstenníku mal hladkú obrúčku z bieleho kovu. Na pravom malíčku mal obrúčku z bieleho kovu s modrým a červeným pruhom. Muž mal na tele viacero tetovaní. Na predlaktí pravej ruky z vnútornej strany mal vytetovaného škorpióna a na pravom ramene kľačiaceho anjela z roztiahnutými krídlami. Na zápästí ľavej ruky z vnútornej strany mal vytetované plamene a na ľavom ramene skákajúceho tigra.

Akékoľvek informácie o totožnosti mŕtveho muža je možné oznámiť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk