Poranený cyklista ležal v bezvedomí priamo na koľajisku, pomoc mu poskytli až okoloidúci policajti

Mestska policia bratislava pomoc namestie snp.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com , www.facebook.com

Nedeľné dopoludnie na Námestí SNP v Bratislave sa stalo miestom dramatickej udalosti, keď Staromestská hliadka objavila krvácajúceho cyklistu ležiaceho priamo na električkových koľajniciach.

Staromestská hliadka zasahovala pri dramatickej situácii na Námestí SNP. Hliadka mestskej polície si všimla krvácajúceho cyklistu ležiaceho priamo na električkových koľajniciach. Rýchly a efektívny zásah policajtov a následná pomoc záchranárov s najväčšou pravdepodobnosťou zachránili život tohto muža, ktorý utrpel vážne zranenia pri páde zo svojho bicykla.

Mestskí policajti cyklistu najskôr presunuli do bezpečia, mimo koľajiska a okamžite s nim začali komunikovať a poskytovať mu prvú pomoc, gázou mu ošetrili zranenie na hlave. Muž bol v šoku a krvácal z ľavého ucha, bol dezorientovaný a spočiatku ani nevedel odpovedať na otázky policajtov.

Po chvíli začal komunikovať a podľa slov Mestskej polície Bratislava uviedol, že sa kolesom dostal do koľají, stratil rovnováhu a nešťastne spadol. Hliadke tiež uviedol, že ho bolí ľavé rameno a bolesti pociťuje aj v časti chrbtice.

Hliadka mestskej polície sa zranenému cyklistovi venovala až do príchodu rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá ho následne previezla do nemocnice. Taktiež mužovi prisľúbili pomoc s bicyklom, ktorý mu uschovajú až do jeho zotavenia na policajnej stanici.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk