Poriadne kuriózny prípad: Po D2 cválal splašený kôň, dokonca prebehol do protismeru. Pomohla mu polícia

Kolaz bratislava kon dialnica policia.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Policajnej hliadke sa úspechom podarilo presmerovať zviera na vedľajšiu cestu, kde ho napokon po ďalšom úsilí.

Vianočná doprava zostala ochromená nezvyčajnou udalosťou na diaľnici D2. Polícia sa tu v pondelok 25. decembra pokúšala odchytiť cválajúceho splašeného koňa. V nebezpečnej situácii sa tak ocitli vodiči i kôň, a to si vyžadovalo okamžitý zásah bratislavskej polície.

Vážna situácia sa začala, keď sa kôň dostal na diaľnicu D2 a vyvolal chaos na ceste, hlavne tým, že cválal v protismere. Najprv sa rozbehol smerom do Bratislavy, neskôr zmenil smer a pustil sa do protismeru, čo predstavovalo nebezpečenstvo pre ostatných účastníkov cestnej premávky.

Polícia okamžite zareagovala a nasadila hliadky, aby zvládli túto nebezpečnú situáciu. Policajti sa snažili koňa usmerňovať mimo diaľnicu, čo sa im napokon podarilo. S úspechom sa im podarilo presmerovať zviera na vedľajšiu cestu, kde ho napokon po ďalšom úsilí.

Polícia vyzýva vodičov, aby boli na cestách obozretní, pretože neočakávané situácie môžu nastať kedykoľvek. Tento prípad slúži ako pripomienka, že bezpečnosť na cestách môže byť ohrozená nielen ľudskými faktormi, ale aj prítomnosťou zvierat.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk