Poriadny trapas alebo šlo o stávku? Pár na nákupoch nezaplatil za fén a ďalšie veci, pátra po ňom polícia

Kradez patranie zlodeji policia.jpg

Polícia sa snaží identifikovať zlodejov, ktorí nezaplatili za predmety v predajni v nákupnom centre na Einsteinovej ulici. Ak poznáte niektorú z osôb zo záznamu kamier, neváhajte a kontaktujte políciu. 

Jedným z najnovších prípadov, ktorým sa polícia v Bratislave zaoberá, je krádež fénu. Ku krádeži došlo v predajni s elektronikou v nákupnom centre na Einsteinovej ulici. Polícia Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V sa obracia na verejnosť s výzvou o pomoc pri vyšetrovaní tohto trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.

Podľa dostupných informácií neznámi páchatelia v predajni s elektronikou odcudzili viaceré predmety, podľa popisu polície odcudzili ultrazvukovú špachtľu, zastrihávače vlasov a fén. Tieto informácie sú založené na záznamoch z bezpečnostných kamier, ktoré zachytili konanie podozrivých osôb.

Polícia teraz vyzýva každého, kto by mohol poznať totožnosť osôb zaznamenaných na videu, aby sa obrátil na políciu. Informácie môžete poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na akomkoľvek policajnom oddelení. Alternatívne je možné nám poslať správu na našom Facebook profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk