Posledná tohtosezónna šanca vidieť klasické futbalové derby

futbal, Slovan BA
SITA

Tradiční rivali sa v tomto súťažnom ročníku stretli vo Fortuna lige dvakrát: vlani 30. októbra (v rámci 3. kola) triumfovala Trnava presvedčivo 4:0, pred mesiacom 10. marca sa v dohrávke 14. kola zrodila na bratislavských Pasienkoch remíza 1:1.

Posledné tohtosezónne futbalové stretnutie medzi odvekými rivalmi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava sa uskutoční v rámci 25. kola Fortuna ligy v sobotu 11. apríla 2015 od 14.30 hod. Duel dá zároveň bodku za účinkovaním „bílích andelov“ na domovskom Štadióne Antona Malatinského v aktuálnom ročníku 2014/2015.

Ďalšie štyri domáce zápasy do skončenia tejto sezóny kvôli dostavbe City Areny odohrajú zverenci trénera Juraja Jarábka už na štadióne FC ViOn Zlaté Moravce.

„Vzhľadom na to, že Slovan požiadal oficiálne o lístky do svojho sektora, bude znížená kapacita štadióna približne o 350 miest. A to v sektore G2 (vedľa sektora hostí), kde sa vstupenky nebudú predávať, ale vytvorí sa tam bezpečnostná zóna bez divákov. Do predaja tak pôjde po odrátaní permanentiek, voľných lístkov, ,kotlaʻ domácich a sektoru hostí približne 700 lístkov (do sektorov B až G1),“ uvádza sa na oficiálnej internetovej stránke trnavského klubu.

Samotný predaj vstupeniek na zápas v súčasnosti tretieho tímu tabuľky Fortuna ligy Spartaka Trnava (40 bodov) proti úradujúcemu majstrovi a v súčasnosti piatemu mužstvu poradia najvyššej súťaže Slovanu Bratislava (35 bodov) bude v pokladnici na Štadióne Antona Malatinského v Trnave v piatok 10. apríla (15.30 – 18.00 hod.) a v sobotu 11. apríla (12.00 hod. – do začiatku zápasu).

„Od utorka 7. 4. do piatka 10. 4. vo fanshope Spartaka na Dolnopotočnej ulici č. 5 v Trnave sa v čase od 10.00 do 16.30 hod. budú predávať výlučne iba lístky do ,kotlaʻ,“ dopĺňa informácia na oficiálnom webe Spartaka.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk